Wdrożenie data science

Data science to nowe, gorące zagadnienie w obszarze biznesowym, na które wiele osób patrzy z nieskrywaną nadzieją. Do tej metody używa się przede wszystkim metod statystycznych oraz sztucznej inteligencji, co jeszcze bardziej podgrzewa atmosferę. Według wielu analityków i znawców tematów, przygotowywanie danych w ten sposób jest przyszłością pracy z danymi. Jakie firmy powinny rozważyć wdrożenie data science? Przede wszystkim te, które widzą potencjał w swoich danych, lecz prostymi analizami nie są z nich w stanie wyciągnąć tego, co najlepsze. Jeśli chcesz pracować w swojej firmie na najnowocześniejszej technologii, zachęcamy do skorzystania do naszej usługi w tym zakresie.

Kompleksowe wdrażanie oraz szkolenia data science

Nasza oferta związana z data science skierowana do wszystkich przedsiębiorstw, które chciałyby skorzystać z zaawansowanej analityki, jednak nie posiadają koniecznych kompetencji lub specjalistów w tym zakresie. Co zyskujesz, decydując się na współpracę z nami? Przede wszystkim gotowe procesy analityczne w takich obszarach, jak między innymi: predictions, scoring, A/B tests oraz narzędzia niewymagające programowania w R/Python, takie jak Alteryx. Jak wygląda wdrażanie takich rozwiązań? Po pierwsze, przygotowujemy dane do modelowania, w kolejnym kroku projektujemy prototypy i testujemy je na Waszych danych, następnie wdrażamy gotowe modele Data Science oraz optymalizujemy je wydajnościowo.

Poza tym, w swojej ofercie posiadamy również szkolenie data science, na których zdobędziecie wszystkie potrzebne kompetencje oraz nauczycie się korzystać z potrzebnych do takiej obróbki danych programów. „Data science szkolenie” to coraz częściej pojawiające się w wyszukiwarce hasło, w związku z czym postanowiliśmy odpowiedzieć na to zapotrzebowanie i stworzyć szkolenie dedykowane właśnie tym osobom, które chcą nauczyć się takiej pracy z danymi.

Zapraszamy serdecznie do współpracy z Astrafox, jeśli chcecie nauczyć się najnowocześniejszych procedur i narzędzi biznesowych.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*