Wdrożenie Big data w Twojej firmie

Praca na dużej liczbą danych w większości firm zaczyna już być koniecznością. Często nie są one przygotowane na wyzwania, które czekają na nich w starciu z ogromną liczbą danych. Wdrożenie Big data w związku z tym, powinno przebiegać powoli, a najlepiej z pomocą profesjonalistów. Astrafox to firma, która wprowadzi Cię w annały analiz tego typu zbiorów danych, dzięki czemu Twoja firma wzbije się na wyższy poziom zaawansowania.

Kompleksowe usługi w zakresie Big data

Astrafox pomaga firmą organizować, analizować i raportować swoje dane. Szczególne znaczenie ma właśnie magazynowanie i zbieranie danych, gdyż często jest to najdłuższa część pracy z danymi. Proponujemy firmą oprogramowanie, dzięki któremu wszystkie te procedury trwają zdecydowanie krócej. W temacie Big data, proponujemy przede wszystkim wdrożenie Snowflake. To ultraszybka i całkowicie bezpieczna analityczna baza danych w chmurze, która zmienia myślenie o zbiorach danych typu Big data. To oprogramowanie umożliwia analizę ogromnych ilości danych w czasie rzeczywistym, a ponadto, nie posiada żadnych limitów danych ani jednoczesnych użytkowników systemów. Snowflake dostosowuje się do potrzeb organizacji, usprawniając analizę danych w jej strukturach. Ponadto, ponieważ dobrze integruje się z oprogramowaniem do budowy raportów, jednocześnie proponujemy najczęściej wdrożenie Alteryx, który jest narzędziem z zakresu rozwiązań typu ETL, pozwalających na bezpośrednie przetwarzanie procesów w bazie analitycznej.

Nowe technologie mogą być bardziej potrzebne Twojej firmie, niż możesz sądzić. Nie tylko ułatwią pracę Tobie i Twoim pracownikom, ale także pozwolą na zaoszczędzenie czasu, a jak wie każdy prezes firmy – czas to pieniądz! Dlatego nie wahaj się i podejmij męską decyzję o udoskonaleniu procesów Big data w swojej firmie już dziś. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*