System do przygotowywania analizy

Analizowanie danych i ich raportowanie to obecnie niezbędne procedury, które powinny mieć miejsce w każdej firmie. Szacuje się, najwięcej czasu w całym procesie zajmuje samo przygotowywanie danych, bo aż 80%! Nic dziwnego – zebranie danych z różnorodnych źródeł i programów może faktycznie zabierać sporo czasu, co niektórych może zniechęcać do tej całej procedury. Odpowiedzią na tę bolączkę jest system do przygotowania analizy, dzięki któremu cały proces fantastycznie się skraca i nie jest już aż tak wymagający. Najpopularniejszą opcją i trendem, którego popularność ciągle rośnie są rozwiązania ETL. Jednym z najczęściej wybieranych oprogramowani tego typu jest Alteryx. Czytajcie dalej, jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej na jego temat.

Alteryx – rozwiązanie, którego Twoja firma potrzebuje

Alteryx to nowoczesny system, którego celem jest przygotowywanie danych, obróbka danych oraz ich zaawansowana analiza. Dowiedziono badaniami, że procedury, które potrafiły trwać kilka tygodni, dzięki temu oprogramowaniu trwają zaledwie kilka godzin! Korzystają z niego najwięksi giganci, tacy jak: BBC, Amazon, McDonald’s, Uniliver czy Paribas, co już jest rekomendacją samą w sobie. Program jest niezwykle prosty w obsłudze i intuicyjny, co czyni go wspaniałym narzędziem biznesowym. Eksportowanie danych i udostępnianie ich innym członkom zespołu jest dziecinnie proste, dzięki temu oprogramowaniu. Dostępne są w nim również gotowe modele analityczne, co zdecydowanie ułatwia pracę. Program pozwala na usamodzielnienie firm od specjalistów IT, co pozwoli zaoszczędzić finanse na inne wydatki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczą oprogramowania Alteryx, które znajduje się na naszej stronie. To przełomowe narzędzie z pewnością zmieni podejście do procedury analizowania danych w Waszej firmie. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*