Nowoczesna baza danych w chmurze

Big data to liczona w terabajtach liczba danych, które pochodzą z różnych źródeł. Ich integracja w raport potrafi być często bardzo długa, co jest powodem frustracji wielu pracowników. Na szczęście najnowsze technologie radzą sobie nawet z takimi problemami. Snowflake to nowoczesna baza danych w chmurze, dzięki której praca z danymi w Twojej firmie stanie się zdecydowanie prostsza. Czytaj dalej, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat.

Snowflake – Big data w chmurze

Snowflake zrewolucjonizował myślenie o dużych zbiorach danych. Big data w chmurze pozwala na analizowanie olbrzymiej ilości danych w czasie rzeczywistym. Dużym plusem jest również brak limitów dotyczących zarówno liczby danych, jak i jednoczesnych użytkowników. Program może być dostosowany do potrzeb każdej firmy, ponadto obsługuje zapytania SQL, dzięki czemu łatwo integruje pracę z narzędziami do budowy raportów, takimi jak Tableau, Power BI czy Qlik. Snowflake współpracuje także z programi typu ETL, jak chociażby Alteryx, co pozwala mu na przetwarzanie koniecznych procesów od razu w bazie analitycznej.

Stawiają na Snowflake, wybierasz dla swojej firmy wygodną bazę danych, na korzystaniu z której zyska cała Twoja organizacja. Poadto, Snowflake to automatyczne skalowanie przestrzeni i prędkości, a brak hardware, oznacza tańszą i łatwiejszą pracę z danymi. Płacisz tylko za realny czas i ilość przetwarzanych danych, z możliwością rozliczenia się co do sekundy, bez żadnych ukrytych kosztów. Wspaniałe, prawda? Nie zwlekaj więc i zdecyduj się na ten program jeszcze dziś!

Snowflake to analiza danych Big data na zupełnie innym poziomie. Dzięki temu oprogramowaniu cała Twoja organizacja będzie miała dostęp do czytelnych danych, które mogą pomóc w ich codziennych obowiązkach. Jeśli macie jakieś pytania lub wątpliwości, serdecznie zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*