Analityka w firmie

Analityka w firmie to podstawa, bez niej będziemy na ślepo szukać dobrych rozwiązań dla naszej firmy, które mogą tak naprawdę mogą nigdy nie nadejść i doprowadzić ją do ruiny. Warto więc zaopatrzyć się w najnowocześniejsze narzędzia, dzięki którym zbieranie danych oraz analityka business będą zdecydowanie łatwiejsze i bardziej efektywne. Poniżej przedstawiamy przykładowe technologie, które proponujemy naszym klientom.

Tableau

Tableau to najlepszy system Business Intelligence, jaki jest obecnie dostępny na rynku. Dzięki niemu mamy możliwość czytelnego posegregowania setek tabel z milionami danych, które w łatwy sposób można analizować. To oprogramowanie pozwala nie tylko na raportowanie, ale również na tworzenie statystyk, prognoz, a także wizualizacji, które są do zrobienia w zaledwie kilka sekund. Tableau daje możliwość agregacji danych między innymi z takich programów, jak: MS Excel, SAP HANA, Google Analytics, MySQL, MS SQL Server czy Oracle.

 

Snowflake

Snowflake to bezpieczna, analityczna baza danych w chmurze. Dzięki niej ogarnięcie dużych zbiorów danych jest zdecydowanie prostsze. To oprogramowanie całkowicie zmieni Twoje myślenie o big data, gdyż pozwoli Ci w naprawdę krótkim czasie dokonać wszystkich stosownych analiz. Snowflake jest jednym z częściej wybieranych oprogramowani do analityki związanej z big datą.

Różne metody analizy danych są obecnie popularne w świecie biznesu, więc w ich gąszczu łatwo się zagubić. Ważne, by były one dopasowane do naszych potrzeb, gdyż nawet najlepsze oprogramowanie czy metoda nie spełnią swojego zadania, jeśli będą źle dopasowane. Zachęcamy do skorzystania z usług Astrafox, dzięki którym z naszą pomocą zaimplementujecie w swojej firmie najbardziej korzystne dla Was rozwiązania. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wszelkie pojawiające się wątpliwości. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która znajduje się na naszej stronie!

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*