Alteryx – rozwiązanie dla Twojej firmy

Alteryx to nowoczesne oprogramowanie, które zostało stworzone do przygotowywania danych i ich zaawansowanej analizy. Przygotowywanie danych bardzo często stanowiło dla analityków główną część ich pracy, a sama ich analiza zaledwie jej ułamek, jednak dzięki takim narzędziom Alteryx te proporcje wreszcie mogły się odwrócić! To brzmi nieprawdopodobnie, ale dzięki temu oprogramowaniu, zadania, które zazwyczaj zajmowały kilka tygodni, mogą być realizowane w kilka godzin! Dzięki temu systemowi, porządkowanie i łączenie danych z różnorodnych źródeł staje się znacznie łatwiejsze i dużo bardziej intuicyjne. Najlepszą rekomendacją dla tego oprogramowania jest to, że korzystają z niego najwięksi giganci, tacy jak McDonald’s, Amazon, Uniliver, Ford, BBC, BNP czy Paribas. Ponadto, Alteryx online  pozwala na uniezależnianie firm od specjalistów IT, którzy zwykle zajmowali się agregowaniem danych.

W czym pomaga Alteryx?

Alteryx pomaga w maksymalnym wykorzystaniu dostępnych danych. Pomaga w przygotowywaniu danych poprzez zestawienie tych z różnych źródeł i formatów w czasie o sto razy krótszym. Ponadto, może służyć do analizy predykcyjnej przy pomocy kilku modeli predykcyjnych, z których można wybrać najlepszy do naszego zastosowania. Wykorzystuje się go również do analizy przestrzennej, dzięki czemu przestaje być ona domeną jedynie wąskiej grupy specjalistów. Dzięki tej możliwości, każdy użytkownik tego programu może tworzyć przejrzyste mapy i prezentować na nich wyniki. Wreszcie, Alteryx pozwala na wygodne raportowanie, które przebiega w znacznie krótszym czasie, niż przy pomocy innych programów.

Zachęcamy do skorzystania ze wspaniałego programu, jakim jest Alteryx. Cena, jaką trzeba za niego zapłacić jest naprawdę niewielka w porównaniu do korzyści, jakie wraz z nimi otrzyma cała firma. Jeśli potrzebujecie narzędzia, które pomoże Wam w analizie i przedstawianiu danych, postawcie na Alteryx. Cennik znajdziecie na stronie Astrafox.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*