Alteryx jako niezawodne oprogramowanie dla firm

Przygotowywanie danych często potrafi pochłonąć aż 80% czasu, który był zarezerwowany na cały proces pracy z danymi. Sprawia to, że cały proces bardzo się wydłuża, a sama analiza danych jakościowych i ilościowych znacznie się wydłuża. Na szczęście powstaje coraz więcej narzędzi biznesowych, dzięki którym ten proces może się znacząco skrócić. Jednym z nich jest Alteryx, który odwraca proporcje i pozwala skupić się przede wszystkim na analizowaniu, a nie gromadzeniu danych.

Alteryx – wdrożenie

Najlepszym rozwiązaniem dla firm typu ETL jest obecnie właśnie Alteryx. Wdrożenie go w firmach jest naprawdę często koniecznością. Dzięki temu oprogramowaniu porządkowanie i łączenie danych z różnych źródeł przychodzi niezwykle łatwo i szybko. Interfejs tego programu jest bardzo intuicyjny oraz pozwala na natychmiastowe wizualizowanie i prezentowanie wyników, przez co jest niezastąpiony w sytuacjach, w których należy działać szybko. Dzięki temu systemowi, analitycy mogą uniezależnić się od specjalistów IT, co nie tylko usprawni ich pracę, ale także pozwoli zaoszczędzić pieniądze. W prestiżowym raporcie Gartner’s z 2017, Alteryx został doceniony jako jedno z najlepszych narzędzi biznesowych, gdyż spełnia wszystkie funkcje, które są potrzebne w nowoczesnej analityce biznesowej. Decydując się na ten system, stawiasz na rozwiązanie, któremu zaufali tacy giganci, jak: McDonald’s, Uniliver, Ford, Paribas, Amazon i wiele innych.

Astrafox proponuje swoim klientom nie tylko wdrożenie, ale także szkolenie Alteryx. Dzięki niemu pracownicy nauczą się najbardziej pożądanych funkcji tego programu, dzięki którym znacząco usprawnią swoją pracę. Jeśli masz w firmie zapotrzebowanie na analizowanie dużych ilości danych, postaw na Alteryx. Szkolenie lub wdrożenie tego programu to coś, za co Twoi pracownicy z pewnością będą Ci wdzięczni. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, nie krępuj się skontaktować się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy jakiekolwiek wątpliwości.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*